خانه | تالار گفتگو و مشاوره | مزایای عضویت | عضویت / ورود | سبد خرید | تبلیغات | پرداخت آنلاین | تماس با ما
پرسش‌های سرنوشت‌ساز ویراستاری پایان‌نامه، استخراج مقاله از پایان نامه Academic Presentation
اهمیت حمایت از توسعه شبکه های اجتماعی بومی در چیست؟

اهمیت حمایت از توسعه شبکه های اجتماعی بومی در چیست؟

ممکن است این سوال ایجاد شود که لزوم حمایت از توسعه شبکه های اجتماعی بر خط داخلی چیست؟ که برای پاسخ به این سوال، تجربه یکی از کشورهای آسیایی را بررسی می کنیم.

کشور چین با توجه به جمعیت بالغ بر یک میلیارد نفری، بیشترین تعداد کاربران اینترنتی را در برابر کشورهای دنیا دارد. تعداد کاربران فعال اینترنت چین طبق آمار سال ۲۰۱۴ بیش از ۶۴۰ میلیون نفر است.

جالب است که بیش از ۸۰ درصد کاربران چینی اینترنت از خدمات شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، بنابراین چین به بزرگترین بازار کاربران شبکه های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شده است.

دولت این کشور با هدف ترویج فرهنگ و ارزش های ملی خود اقدام به ایجاد شبکه های اجتماعی داخلی و ترغیب کاربران به استفاده از این شبکه ها کرده است.

به صورت کلی می توان کشور چین را فعال ترین کشور جهان در زمینه راه اندازی زیرساخت های رسانه ای بومی برای پیشگیری از وابستگی به رسانه های خارجی و استقرار سامانه های کنترل و نظارت بر فضای مجازی دانست.

چین با تمرکز روی تولید شبکه های اجتماعی داخلی و ترغیب کاربران خود به استفاده از آنها، موفق به دستیابی به اهداف زیر شده است:

1. جلوگیری از انتشار داده های شخصی مردم در شبکه های اجتماعی خارجی. با توجه به این نکته که اکثر قریب به اتفاق رسانه های اجتماعی پر مخاطب جهان در اختیار کشور آمریکا هستند و با در نظر گرفتن روابط سیاسی چین و آمریکا، ذخیره داده های شخصی مردم چین در پایگاه های داده شبکه های اجتماعی آمریکایی خطر بزرگی به شمار می رود.

2. افزایش استفاده مردم از سرویس هایی با زبان چینی و مطابق با ارزش های اجتماعی و فرهنگی وجامعه چین.

3. ایجاد مراکز داده و برپایی زیرساخت ارتباطی داخلی (اینترانت) و مصونیت از خطرات در صورت تحریم اینترنتی.

4. افزایش توان نظارت و مدیریت محتوای در حال تبادل در فضای مجازی و جلوگیری از شیوع محتوای مخرب در کشور با توجه به هماهنگی و همکاری صاحبان رسانه های اجتماعی با دستگاه های حاکمیتی.

منبع: فارس

 


  لینک صفحه جهت اشتراک گذاری  
  http://javanmardzadeh.com/?p=1666  

مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطاتمبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان ++Cکامپیوتر و تاریخچه پیدایش آنفیلتر آب قلیایی یا استیک آلکالاین (Stick Alkaline)قالب آماده پایان نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با تنظیمات نگارشی منطبق با آخرین دستورالعمل نگارش و تدوین پایان نامه در قالب فایل Word و PDFخودروهای سنگین، تکنولوژی و عیب‌یابی
پاورپوینت مقاله پروتکل انتقال مطمئن و کارآمد انرژی (ERTP) برای جریان داده ها در شبکه های حسگر بی سیم (فایل پاورپوینت به همراه PDF)تحقیق آشنایی با روش های تعبیه نمودن Watermarking بر روی داده های دیجیتالمقاله روش های پیشرفته برای سیستم های شناسایی نفوذ Botnet (مقاله کامل به همراه ترجمه)تحقیق بررسی و ارزیابی سیستم عامل تحت وب گوگل (Google Chrome OS)پاورپوینت مقاله روش های پیشرفته برای سیستم های شناسایی نفوذ Botnet (فایل پاورپوینت به همراه PDF)مقاله پروتکل انتقال مطمئن و کارآمد انرژی (ERTP) برای جریان داده ها در شبکه های حسگر بی سیم (مقاله کامل به همراه ترجمه)انتشار مطالب با ذکر و لینک منبع بلامانع است.

استفاده از مجموعه‌های بهادار، فقط برای افرادی مجاز است که بهای آن را از طریق وب سایت پرداخت کرده‌اند.
چاپ، تکثیر، کپی‌برداری، استفاده و انتشار برای سایرین از نظر شرعی و قانونی غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.instagram instagram shenoto aparat telegram feed
سازمان بهزیستی کشور کمیته امداد امام خمینی رحمت الله علیه واحد فراهم آوری اعضای پیوندی موسسه خیریه محک - حمایت از کودکان مبتلا به سرطان موسسه خیریه بهنام دهش پور - حمایت از بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه بنیاد کودک موسسه خیریه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها آسایشگاه خیریه کهریزک انجمن حمایت از کودکان کار
انجمن حمایت از مبتلایان به دیستروفی بانک اطلاعات اهداکنندگان سلول های بنیادی ایران دارالاکرام - موسسه فرهنگی حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان موسسه نیکوکاری مهرآفرین موسسه خیریه همت انجمن خیریه 14 معصوم (ع) اهواز موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی طرح رفع سوء تغذیه کودکان نیازمند زیر 6 سال
Copyright © Javanmardzadeh.com
Designed by Javanmardzadeh